Hata
  • myApi requires a Facebook Application ID
KİŞİSEL GELİŞİM
Sen Yine Haline Şükret

İyi ki onun yerinde değilim dediklerini bir düşünsene.

Geçiştirme lütfen. Biraz düşün...

Her gün türlü türlü sorunlar hep onu bulur.

En beklenmedik aksiliklerin kahramanı yine olur.

Ve göz açıp kapayıncaya kadar geçen zamanda sıfır oğlu sıfır.

 
Savrulan Cümleler
Bir rüzgargülü gibi döner dururuz şu alemde. Hız aldıkça öylesine güçleniriz ki, savrulan cümleler bir kere çıkar ağızdan. Geri dönüşü olmayan , özürü kabahat sayılan...

Dört bir yana dağılır gider tüm yaşanmışlıklar. Biz yine eselim gürleyelim bundan kime ne fayda. Tamiri olmaz, devası bulunmaz çünkü kırılan kalplerin yerini hiç bir şey tutmaz.

 
Dünya 3 Blokdan İbaret

Nasıl bir dünyadayız fark edebilen var mı? Kendimizi bilmeye başladığımızda burası koskocaman bir yerdi. Her gün farklı bir güzel her gün yepyenilikler. Sonra bir bir bloklar yerleşmeye başladı gözümüzün önümüze. Burası evin, burası okulun ve burası da işin. Adına da yaşam alanı dediler bunlar arasında gidip gelmemiz için.

 
Zorla Güzellik Olmaz

Zorla mı yapacağız herşeyi bu hayatta? Ya da mecbur bırakılarak mı? Hani özgürdük? Hani neyi seçersem onun sonuçlarından yine ben sorumluydum?

 
Sohbetin Dozunu Ayarlamak

Dostlarımız, arkadaşlarımız sağolsun bizim 7/24 nöbetçi eczanalerimiz gibidir. Aklımıza takılanlar... Fikir alıp-vermeler... Dert yanmalar... Ve offf çekişlerimiz... Sağolsunlar bizi çok idare ederler. Elbette nazımız geçiyor ve biz de üzerimize düşeni yapıyoruz ki bu güzel dostlukları bunca yıl sürdürebiliyoruz.

 
Toplumdan Dışlanma Korkumuz

Acaba ben niye böyleyim? Neden başkaları gibi duyarsız kalamıyorum? Herşeye bu kadar takıyorum ve sonunda incinen yine ben... yine ben oluyorum?

Sebebi hepimize göre değişken ortak noktamız ise kendimizi kabul ettirmek adına ve dışlanmamak için sineye çektiklerimizde gizli.

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 > 16